Yalvarış Turkce Dublaj izle, Film izle | 720p |

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.


İngiltere’nin son yarıyıl kült komedi oyuncularından Alice Lowe, üstelik sekiz aylık hamileyken, hamilelik ve cinayet hikayelerini bir araya getiren bu karanlık komediyi yazmış, idaremiş, üstüne bir de başrolünde oynamış. Ruth Lowe yedi aylık hamiledir. Bir Hayli hamile bayan gibi bebeğinin onunla konuştuğunu düşünür – tek fark, bu bebeğin ona insanları öldürmesini telkin etmesidir. Hâlâ aylar evvel kaybettiği kocasının yasını yakalayan Ruth, bebeğin onu öldürme teknikleri mevzusunda eğitmesine izin verir ve yoluna çıkan insanları katletmeye başlar. Kan gövdeyi götürürken kimsenin usuna Ruth’tan şüphelenmek gelmez – sevimli, ışıltılı, göbeği çıkmış hamile bir bayandan kim kuşku dinleyebilir ki? Karanlık komedi ayarı bütün tadında, hayat ve vefat arasındaki alana yeni ve alışılmadık bir perspektifle bakan sıradışı bir film.

Bir önceki filmimiz olan Galaksinin Koruyucuları - 2 Filmi izle, Full film izle başlıklı filmimizde galaksiler arası savaş, Galaksinin Koruyucuları - 2 full hd izle ve Galaksinin Koruyucuları - 2 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Film Bilgileri 6 ay önce eklendi

Yalvarış Turkce Dublaj izle, Film izle |720p|

İngiltere’nin son yarıyıl kült komedi oyuncularından Alice Lowe, üstelik sekiz aylık hamileyken, hamilelik ve cinayet hikayelerini bir araya getiren bu karanlık komediyi yazmış, idaremiş, üstüne bir de başrolünde oynamış. Ruth Lowe yedi aylık hamiledir. Bir Hayli hamile bayan gibi bebeğinin onunla konuştuğunu düşünür – tek fark, bu bebeğin ona insanları öldürmesini telkin etmesidir. Hâlâ aylar […]

IMDB Puanı:

Yıl - Ülke: ()

Tür: ,

Kategori: Dram, Fantastik

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (1)