Tutku Oyunları Full +18 izle | HD |

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.

Bir önceki filmimiz olan Amar Erotik Film +18 izle başlıklı filmimizde Amar Erotik Film 18, Amar Erotik Film full izle ve Amar Erotik Film izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Film Bilgileri 4 ay önce eklendi

Tutku Oyunları Full +18 izle |HD|

Çocuklar. Çok lanet çileden. Özellikle de otuzlu yaşlarda ya da 40 yaşlarında. Pre-tüylü gençler sıçramak ve Parklar, oyun alanları ve yüzme havuzlarının Todd Field ‘ın “küçük çocuklar” ama ekrandaki en iğrenç veya kötü huylu yaratıklar değiller. Göstermelik yetişkinler çok daha zalim, inatçı ve gelişigüzel zarara neden oluyorlar–çocuklarının, birbirlerine ve kendilerine. Evet, onlar daha iyi bilecek kadar yaşlı, ama tabii ki bu nokta: onlar bile kendilerini hakkında çok şey bilmiyorlar.
“küçük çocuklar” bize bir güneş benekli yeni İngiltere ‘de ürpertici ve rahatsız edici olarak her bit (ve bazen ürkütücü güzel) Halloween sürümü olarak: Stephen King yaz gösterir. Durgunluk ve ahlaki Rot hava gibi sıcak ve ağır ve her yerde küçük canavarlar vardır. Bir koca ve baba bir dikişli porno Web sitesi musallat. Suçlu bir çocuk tacizci kamu havuzunun yüzeyinin altında pusuda. Karanlık sonra sokaklarda şiddetli zorba prowls, onun günah keçisini anlaşılmaz öfkeyle takip ediyor. Bu insanlar suçluluk duygusu, paranoya ve suçlama; kötü duyguları cilt üzerinde boncuk ama buharlaşmak olmaz.
“Amerikan güzelliği” olarak Slick ve facile gibi bazı açılardan garip ve tiksindirici bir film. Ama bu film bir kalp için boş bir plastik çanta vardı ve “küçük çocuklar” Arch züppe hiciv daha fazladır-gerçi o da. Yüzeyin altında aynı anda sempatik ve acımasızca yargılayıcı bir insan duyarlılığı var. Belki de yeni İngiltere Püriten, melekler ve şeytanlar sonsuza kadar güreşiyor.

IMDB Puanı:

Yıl - Ülke: ( )

Tür:

Kategori: Yetişkin +18

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz