Thor 3 Ragnarok Bluray Türkçe Dublaj izle | HD |

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.

Bir önceki filmimiz olan Arif v 216 full sansürsüz 720p İzle başlıklı filmimizde arif v 216 bilet fiyatları, arif v 216 filmini full hd izle ve arif v 216 filmini izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Film Bilgileri 4 ay önce eklendi

Thor 3 Ragnarok Bluray Türkçe Dublaj izle |HD|

Ses ışığı ama daha az ciddi, imkansız durumlarda sıkışmış canlı bir dünyada çok renkli karakterler tarafından doldurulur. İlk olarak ben erken römork Hulk giriş bir sorun olduğunu düşündüm, ama Mark Ruffalo ‘s döküm sararmak altında tutmak için imkansız yakın olurdu. Planet Hulk komik hayranları bir görünüm vererek daha iyi bir hareket olurdu. Thor ve Hulk/Banner arasındaki hazırcevap çok komik. Hayır daha az komik de Thor ve Loki arasındaki diyalog, Gone “o ağır değil, o benim kardeşim” Vibe ve bu adım dışında ise Loki bir Smackdown verecek bir Thor.

Cate Blanchett kötü zevk ile Thor ‘un ayrı kız kardeşi çalış ve onu Goldblum olmasına izin vermeden Jeff Goldblum atamayın. Waititi bile Seslendirme yapan bir gladyatör-Mentor karakteridir ve neredeyse tüm sahneleri çalıyor. Chris Hemsworth sadece güvenli bir dereceye kadar jambon ve bir a + ile tüm tek astar çivi. Aslında, tüm oyuncular eğleniyor gibi görünüyor.

Thor: kıyamet preposterousness kucaklayan ve deadpan ve kendini alaycı mizah tüm bullseyes vurarak gülünç bir havuzda yüzer. Hepsinin ortasında, hala bir süper kahraman serin hikaye onun insanları kurtaran bir super duper anlatmak yönetir. Yine de bir gülünç yıldırım hızı ile birlikte taze ve zip kalmayı yönetir. Bir yönetmen için ne kadar ilham verici bir seçim. Alınan risk büyük temettü ödeyecek. Bu mükemmel rewatch değeri vardır ve ben zaten sadece bir kez daha tüm tek gömlek yakalamak için başka bir bilet satın almak gibi hissediyorum. Thor, Thor.

IMDB Puanı:

Yıl - Ülke: ( )

Tür:

Kategori: Aksiyon, Komedi, Macera, Türkçe Dublaj

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz