Tehlikeli Teklif +18 Film izle | HD |

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.

Bir önceki filmimiz olan Amar Erotik Film +18 izle başlıklı filmimizde Amar Erotik Film 18, Amar Erotik Film full izle ve Amar Erotik Film izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Film Bilgileri 4 ay önce eklendi

Tehlikeli Teklif +18 Film izle |HD|

Ben bazı bağımsız filmler bir şans vermek için çalışıyorum, ama 99% zaman sadece kötü. Bu bir istisna değil. Oyunculuk kötü. Yazı kötü ve yönü kötü.
İlk olarak, başrol oyuncusunun annesinin oynadığı aktris aslında sadece 10 yıl önde gelen aktris daha büyüktür. Yönetmen ne düşünüyordu? Babanın oynadığı aktör 14 yaş büyüktür. Gerçekten? Ve sorun şu ki, onlar bu yaşta bakmak ve yönetmen herhangi bir şekilde onları yaş için sıfır girişim yaptı.
Biz otuz yaşındaki aktrisler 16-18 yıl eski oyun sahip durabilir miyim? çok fazla filmde sıkça rastlanan bir durumdur.
Türkçe Erotik Filmler
Oyuncular her şeyi abartma eğilimindedir böylece yönetmen kadar birkaç çentik aşağı getirmek için.
Annie ‘nin Jules ‘la olan cazibesi için gerçek bir başlangıç nedeni yoktu. 5 saniyeliğine dans ederken mi? New York ‘a gidiyoruz, neden? Yerel garson kendi liseye gitmek için kullanılan çünkü…
Nane mi çalıyorsun? Ne? Gerçeklikten geriye kalan herhangi bir film var mı? para o kadar sahte görünüyordu ve neden online ödemeler varsa nakit var mı? Sıfır mantıklı.
Yazı yaratıcı ve ahşap. 40 dakikadan fazla ilgimi tutmadı. Çok acı vericiydi. Lütfen yönetmen daha fazla film yapmak izin vermeyin…

IMDB Puanı:

Yıl - Ülke: ( )

Tür:

Kategori: Yetişkin +18

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz