Laid in America altyazılı izle, Full film izle | 720p |

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.


Amerika’dan bölmeden bir gece evvel deli bir akşam geçirmeye karar veren 2 genç tasarılarını buna göre yaparlar. Ancak tasarı bekledikleri gibi netice vermez. Çünkü, mektep başkalaşım programıyla Amerika’ya gelen lise talebelerimiz o akşam kaçırılırlar. Rejisör koltuğunda Sam Milman ve Peter Vass’ın oturduğu filmin senaryosunda da rejisörlerin kendi imzası var. Cümbüşlü filmin başrollerini ise Olajide Olatunji, Caspar Lee, Bobby Lee üstleniyor.

Bir önceki filmimiz olan Patron Bebek – Boss Baby Full izle, Hd izle, 720P izle başlıklı filmimizde patron bebek filmi izle, Patron bebek full izle ve patron bebek hd izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Film Bilgileri 6 ay önce eklendi
Laid in America altyazılı izle, Full film izle

Laid in America altyazılı izle, Full film izle |720p|

Amerika’dan bölmeden bir gece evvel deli bir akşam geçirmeye karar veren 2 genç tasarılarını buna göre yaparlar. Ancak tasarı bekledikleri gibi netice vermez. Çünkü, mektep başkalaşım programıyla Amerika’ya gelen lise talebelerimiz o akşam kaçırılırlar. Rejisör koltuğunda Sam Milman ve Peter Vass’ın oturduğu filmin senaryosunda da rejisörlerin kendi imzası var. Cümbüşlü filmin başrollerini ise Olajide Olatunji, […]

IMDB Puanı:

Yıl - Ülke: ()

Tür:

Kategori: Komedi

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz