Kutup Macerası Filmi izle, Full film izle | 720p |

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.


Buffet, konuttan ufalayan büyükbabasıyla irtibatı kaybeder. ,Dostlarının dayanağıyla çıktıkları serüvenli yolda bazı ataklara uğrasalar da sonunda penguenlerin yeni köyüne erişirler. Erişmesine erişirler ama ortada bir terslik vardır. Penguenlerin evine bir insan tarafından el konulmuş olması bir yana, dedesi de penguenleri aldatanlar arasındadır. Hakikatin peşine düşen takım, kısa bir vakit sonra insanlara tutulup, tutsak düşecektir. Kaçabilmeyi muvaffak olan dostları tutsak düşen dostlarını kurtarmak için cinsli serüvenlere girerler.

Bir önceki filmimiz olan Kötü Kedi Şerafettin Filmi izle, Full film izle, Hd film izle başlıklı filmimizde Kötü kedi şerefettin izle, Terimi kaldır: Kötü kedi şerefettin izle Kötü kedi şerefettin full hd izle ve Terimi kaldır: Kötü kedi şerefettin izle Kötü kedi şerefettin full izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Film Bilgileri 6 ay önce eklendi

Kutup Macerası Filmi izle, Full film izle |720p|

Buffet, konuttan ufalayan büyükbabasıyla irtibatı kaybeder. ,Dostlarının dayanağıyla çıktıkları serüvenli yolda bazı ataklara uğrasalar da sonunda penguenlerin yeni köyüne erişirler. Erişmesine erişirler ama ortada bir terslik vardır. Penguenlerin evine bir insan tarafından el konulmuş olması bir yana, dedesi de penguenleri aldatanlar arasındadır. Hakikatin peşine düşen takım, kısa bir vakit sonra insanlara tutulup, tutsak düşecektir. Kaçabilmeyi […]

IMDB Puanı:

Yıl - Ülke: ()

Tür:

Kategori: Animasyon

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz