Kim Takar Filmi izle, Full film izle | 720p |

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.


Remi Gaillard görüp görebileceğiniz en asılcı adamlardan biridir; o provokatördür, ortalığı karıştıran bir piyondur ve Avrupa’nın en çok kazanan komedi oyuncusudur! 1,5 milyar seyircisi ve milyonlarca hayranı olan bir figür. Fakat bir gün kazanç ve süratli yaşayan herkes gibi Rémi de azıcık olsun durulup soğukkanlı bir yaşam kurmak ister. Çevresindeki herkes evlenip iş sahibi olmuştur. Bu da Rémi’nin yaşam stilini değiştirmesine neden olur. 6 aylık hamile olan sevgilisi ile evlenir, kayınpederinin takviyesiyle bir işte çalışmaya başlar ve kent dışına taşınır. Ancak esin kaynağı olan eşek şakaları, genç bir hayranının üzücü bir kaza geçirmesine neden olunca, Rémi bundan çok etkilenir. Hayranını hasta yatağında mutlu etmek için Rémi elinden geleni yapacak, hatta daha iyisini yapmaya çalışacaktır.

Bir önceki filmimiz olan Eyvah Öğretmenim Filmi izle başlıklı filmimizde müdür, okul müdürü ve ruh hakkında bilgiler verilmektedir.

Film Bilgileri 6 ay önce eklendi
Kim Takar Filmi izle, Full film izle

Kim Takar Filmi izle, Full film izle |720p|

Remi Gaillard görüp görebileceğiniz en asılcı adamlardan biridir; o provokatördür, ortalığı karıştıran bir piyondur ve Avrupa’nın en çok kazanan komedi oyuncusudur! 1,5 milyar seyircisi ve milyonlarca hayranı olan bir figür. Fakat bir gün kazanç ve süratli yaşayan herkes gibi Rémi de azıcık olsun durulup soğukkanlı bir yaşam kurmak ister. Çevresindeki herkes evlenip iş sahibi olmuştur. […]

IMDB Puanı:

Yıl - Ülke: ()

Tür:

Kategori: Komedi

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz