Kanlı Oyun Filmi izle- Full izle | 720p |

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.


Scare Campaign isimli kamera şakası programı, 5 yıldır insanları korkutmakta ve alakayla takip edilmektedir. Ancak internet üzerinden yayın yapan bir başka program, reytinglerini tehdit etmeye başlayınca şakaların dozunu bir adım öteye götürmeye karar verirler. Sıradaki şakalarında, bir us sağlık kurumunun yeni bekçisi Rohan’ı oldukça reelci usullerle korkutmayı sınarlar. Ne var ki Rohan bu yeri çok iyi tanımaktadır ve şakaya tahammülü yoktur. Takım için şaka olarak başlayan çekimler, son derece ciddi bir yaşamda kalma gayretine dönmüştür.

Bir önceki filmimiz olan Mezarına Tüküreceğim - 3 filmi izle, Alt yazılı izle, Full film izle başlıklı filmimizde Mezarına Tüküreceğim 3 alt yazılı izle, Mezarına Tüküreceğim 3 filmi izle ve Mezarına Tüküreceğim 3 full izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Film Bilgileri 6 ay önce eklendi

Kanlı Oyun Filmi izle- Full izle |720p|

Scare Campaign isimli kamera şakası programı, 5 yıldır insanları korkutmakta ve alakayla takip edilmektedir. Ancak internet üzerinden yayın yapan bir başka program, reytinglerini tehdit etmeye başlayınca şakaların dozunu bir adım öteye götürmeye karar verirler. Sıradaki şakalarında, bir us sağlık kurumunun yeni bekçisi Rohan’ı oldukça reelci usullerle korkutmayı sınarlar. Ne var ki Rohan bu yeri çok […]

IMDB Puanı:

Yıl - Ülke: ()

Tür:

Kategori: Korku

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz