Hızlı ve Öfkeli 8 2017 Full HD izle | 720p |

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.


Yıllardır birlikte çalışan, sanki aile gibi olan takımın beyni Dominic Toretto (Vin Diesel), eşi Letty (Michelle Rodriguez) ile balayındayken enteresan Cipher’ın (Charlize Theron) saflarına dahil olarak en yakınındaki insanlara hıyanette bulunmuştur. Cipher bütün bir teknoloji dahisidir ve reel bir keşmekeş başlatabilmek için Dom’u da yanına sürüklemiştir. Bu vakanın şokunu atlatmaya çalışan takım, Cipher ve Dom’u durdurabilmek için daha önceki düşmanları Deckard Shaw’un (Jason Statham) da dayanağına lüzum dinleyecektir. Süratli ve Hiddetli film serisinin sekizincisinin rejisör koltuğunda F. Gary Gray’in oturuyor. Üretimin oyuncu kadrosunda Vin Diesel, Dwayne Johnson, Jason Statham,Charlize Theron, Lucas Black ve Kurt Russell gibi adlar alıyor. Filmin senaryosunu ise Chris Morgan kaleme aldı. fullfilmizleyin.org  takımı olarak tüm Süratli ve Hiddetli 8 izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

 

Bir önceki filmimiz olan Bushwick Filmi izle - Bushwick 1080p İzle, Film izle, full film izle başlıklı filmimizde bushwick, bushwick 2017 1080p izle ve bushwick 2017 türkçe altyazılı izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Film Bilgileri 11 ay önce eklendi

Hızlı ve Öfkeli 8 2017 Full HD izle |720p|

Yıllardır birlikte çalışan, sanki aile gibi olan takımın beyni Dominic Toretto (Vin Diesel), eşi Letty (Michelle Rodriguez) ile balayındayken enteresan Cipher’ın (Charlize Theron) saflarına dahil olarak en yakınındaki insanlara hıyanette bulunmuştur. Cipher bütün bir teknoloji dahisidir ve reel bir keşmekeş başlatabilmek için Dom’u da yanına sürüklemiştir. Bu vakanın şokunu atlatmaya çalışan takım, Cipher ve Dom’u […]

IMDB Puanı:

Yıl - Ülke: ()

Tür:

Kategori: Macera

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz