Galaksinin Koruyucuları – 2 Filmi izle, Full film izle | 720p |

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.Halihazırda kainatın en renkli takımı olma mevzusunda liderliği elinde yakalayan Galaksinin Gözeticileri geri döndü! Hem Marvel sinematik kâinatı hem de genel anlamda cümbüş sineması ismine pak bir başarı olan ilk filmin ardından kadroya katılan takım da haliyle kalabalıklaştı. Serinin meraklıları gönüllerini rahat yakalayabilir zira düzeyin bu aşırısıyla başına emîr gözetici timi en az ilki kadar iddialı bir serüven vadediyor! Marvel’ın “Guardians Of The Galaxy” isimli çizgi romanından uyarlanan filmin ikinci versiyonu olan “Guardians of the Galaxy Vol. 2” de takım uzayın uzak noktalarına yolculuklar ederken bir yandan da galaksiyi gözetmek ismine değişik serüvenlere atılıyor. Gözeticiler, artık aileleri haline gelen takımda birbirlerini düşmanlara karşı gözetmek için savaşırken, Starlord olan Peter Quill’in sırlı geçmişinin gizemleri de çözülmeye başlıyor. Daha Önceki düşmanlar yeni bağlaşıklara dönüşürken, hayranların sıradan çizgi romanlardaki gözde şahsiyetleri kahramanlarımızın dayanağına koşuyor.
Not: 1 Ödül ve 5 Adaylık.

Bir önceki filmimiz olan Muhafızlar – Koruyucular Filmi izle, Full film izle başlıklı filmimizde Muhafızlar - koruyucular, Muhafızlar - koruyucular filmi izle ve Muhafızlar - koruyucular full fim izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Film Bilgileri 6 ay önce eklendi

Galaksinin Koruyucuları – 2 Filmi izle, Full film izle |720p|

Halihazırda kainatın en renkli takımı olma mevzusunda liderliği elinde yakalayan Galaksinin Gözeticileri geri döndü! Hem Marvel sinematik kâinatı hem de genel anlamda cümbüş sineması ismine pak bir başarı olan ilk filmin ardından kadroya katılan takım da haliyle kalabalıklaştı. Serinin meraklıları gönüllerini rahat yakalayabilir zira düzeyin bu aşırısıyla başına emîr gözetici timi en az ilki kadar […]

IMDB Puanı:

Yıl - Ülke: ()

Tür: ,

Kategori: Bilim Kurgu, Fantastik

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (1)
  1. Serdar K.

    İlk filmin üstüne Görsel Efekt olarak çok şey katmışlar muazzam bir seyir zevki veriyor. Teşekkürler yüklediğiniz için.