Boğulma – The Drowning Türkçe Dublaj izle, Full film izle | 720p |

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.


Eşi ile birlikte sahilde gezerken denizde boğulmakta olan birini kurtaran Tom, yetkilileri aradıktan sonra eşi Lauren ile evlerine dönerler. Tom Seymour çocuk psikoloğudur. Eşi ile kurtarmış oldukları çocuğun nasıl olduğunu merak eden tom sıhhat müessesesine giderek çocuğu görmeye karar verir. Sıhhat Müessesesine gittiğinde onu iyi vaziyette olduğunu görecek ve eskiki bir hastası olduğunu anlayacaktır. Mapusa girip daha sonra mapustan çıktığını anlatan eskiki hastası Danny, sıhhat müessesesinden çıktıktan sonra teşekkür etmek için geleceğini söyler.

 

Bir önceki filmimiz olan Otopsi – The Autopsy of Jane Doe Filmi İzle, Full film izle başlıklı filmimizde korku film, otopsi ve otopsi filmi izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Film Bilgileri 6 ay önce eklendi

Boğulma – The Drowning Türkçe Dublaj izle, Full film izle |720p|

Eşi ile birlikte sahilde gezerken denizde boğulmakta olan birini kurtaran Tom, yetkilileri aradıktan sonra eşi Lauren ile evlerine dönerler. Tom Seymour çocuk psikoloğudur. Eşi ile kurtarmış oldukları çocuğun nasıl olduğunu merak eden tom sıhhat müessesesine giderek çocuğu görmeye karar verir. Sıhhat Müessesesine gittiğinde onu iyi vaziyette olduğunu görecek ve eskiki bir hastası olduğunu anlayacaktır. Mapusa […]

IMDB Puanı:

Yıl - Ülke: ()

Tür:

Kategori: Korku

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz