Açlık Oyunları 3: Bölüm 1 – Alaycı Kuş Filmi izle, Full film izle, Hd film izle | 720p |

1
Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.


Tüm güçlüklere karşın, Katniss Everdeen iki kere Açlık Oyunları’ndan sağ çıkmayı muvaffak olmuştur. Ama kanlı arenadan sağ salim çıkmayı muvaffak olmuş olsa da, hala güvende değildir. Capitol hiddetlidir. Capitol intikam istiyordur. Geride kalanların değerini kim ödeyecek? Katniss. Daha da makûssu, Başkan Snow hiç kimsenin güvende olmadığını da sarihçe belirtmiştir. Ne Katniss’in ailesi, ne dostları ne de 12. Mıntıka’daki insanlar, hiç kimse güvende değildir. Suzanne Collins’in çığır açan Açlık Oyunları trilojisinin etkileyici ve ustan çıkmayacak kalitedeki final kısmı senenin en çok konuşulan kitaplarından biri olacak gibi görünüyor.
Anekdot: 1 Golden Globe adaylığı. 10 değişik mükâfat ve 21 adaylık.

Bir önceki filmimiz olan Açlık Oyunları -1 Turkce Dublaj izle, Full film izle başlıklı filmimizde açlık oyunları filmi izle, açlık oyunları full izle ve açlık oyunları hd izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Film Bilgileri 10 ay önce eklendi

Açlık Oyunları 3: Bölüm 1 – Alaycı Kuş Filmi izle, Full film izle, Hd film izle |720p|

Tüm güçlüklere karşın, Katniss Everdeen iki kere Açlık Oyunları’ndan sağ çıkmayı muvaffak olmuştur. Ama kanlı arenadan sağ salim çıkmayı muvaffak olmuş olsa da, hala güvende değildir. Capitol hiddetlidir. Capitol intikam istiyordur. Geride kalanların değerini kim ödeyecek? Katniss. Daha da makûssu, Başkan Snow hiç kimsenin güvende olmadığını da sarihçe belirtmiştir. Ne Katniss’in ailesi, ne dostları ne […]

IMDB Puanı:

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: Aksiyon, Bilim Kurgu, Macera

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (4)
  1. Samet

    Kitabını okuduğum bir filmdi. Açlık Oyunları serisi çok güzel bir filmdir. İzleyecek olanlara öncelikle kitabını okumalarını tavsiye ederim.