27 Ocak 2018

Zindan Adası Filmi İzle

Bir kayıp soruşturması için zindan adasına giden Teddy (Leonardo DiCaprio) ve ortağı dedektiftir. Buradaki işleri ise Rachell isimli kayıp kişiyi bulmaktır. Teddy ortağı ile birlikte adaya gelir. Burada tehlikeli hastalar tedavi edilmektedir, oranın baş doktoru ile görüşen Teddy detaylı bilgi ister. Herkesi bir araya toplayan dedektif onlara bazı sorular sorar ve ipuçlarını toplar. Ardından kayıp kişi bulunur ve oradaki işleri biter, eve geri dönmek için hazırlık yaparlar ama bir türlü hava koşulları ayrılmaları için uygun olmaz ve orada bir süre daha kalmak zorunda kalırlar. Bu zaman diliminde gerilim dolu anlar yaşanır, sürprizlerle dolu Zindan Adası filmi Türkçe dublaj olarak karşınızda, iyi seyirler.


Etiketler: , , ,


Bir önceki filmimiz olan Beden Ve Ruh - On Body And Soul Filmi İzle başlıklı filmimizde beden ve ruh filmi izle, beden ve ruh full izle ve beden ve ruh hd izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Hata Bildir
133 kez izlendi.
0 Yorum Yapıldı

Yorum Gönder

Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.