04 Ocak 2018

Zincirsiz – Django Filmi İzle

Amerika’da henüz köleliğin kalkmadığı zamanlarda geçen Django filminde, başkarakter Django bir köledir. Bir yere götürülürken Alman asıllı bir ödül avcısı onu kurtarır ve onu yanına alır. Alman Asıllı Shultz ile eski efendisini ele geçirmek için anlaşma yapan Django ondan eğitim almaya başlar. Daha sonrasında tam bir silah ustasına dönüşür, eski efendisinin peşine düşen Django ve Shultz adım adım onun izini sürerler. Geçtikleri yerlerde Djangoya kötülük yapan herkese cezalarını verirler. Böylece Django geçmişte yaşadıklarının intikamını almayı başarır. Bu macera dolu serüveni sende izlemek istiyorsan hd olarak hemen sitemizden izleyebilirsin iyi seyirler.


Etiketler: , , , ,


Bir önceki filmimiz olan Steve Jobs Milyon Dolarlık Hippy İzle başlıklı filmimizde steve jobs 2011 türkçe dublaj izle, steve jobs belgesel izle ve steve jobs billion dollar hippy izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Hata Bildir
93 kez izlendi.
0 Yorum Yapıldı

Yorum Gönder

Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.