04 Şubat 2018

Yıldızlararası Filmi İzle

Dünyada yetişen yiyecek sayısı çok azalmış hatta sadece mısır yetişebilecek seviyeye gelmiştir. Eski bir astronot ve mühendis olan Cooper çiftçilik yapmaya başlamıştır. Günlerden bir gün tesadüfler zinciri kızını ve onu bir yolculuğa sürükler. Yolculuğun sonuna geldiklerinde tuhaf bir yere gelirler ve içeri girerler. Sonrasında buranın NASA olduğunu fark ederler. NASA’nın kaldırılmasından dolayı Cooper bundan endişe duyar. Sonrasında çalışmaları görünce buna inanır, NASA insanların hayatını kurtarmak için bir proje yapmıştır. Cooper karakterine astronotluk teklifi yapılır ve cevap beklenir. Heyecan dolu uzay macerası olan Yıldızlararası filmi hd kalitede sitemizde iyi seyirler.


Etiketler: , ,


Bir önceki filmimiz olan Almost Friends - Neredeyse Arkadaş Filmi İzle başlıklı filmimizde almost friends full izle, almost friends hd izle ve almpst friends izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Hata Bildir
183 kez izlendi.
0 Yorum Yapıldı

Yorum Gönder

Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.