06 Eylül 2017

The Green Mile Full || Yeşil Yol – Full izle

Esirliğin Kıymeti filmi gibi cezaevinde geçen Yeşil Yol filmi hiç süphesizki daha öncekilerin en sağlam filmleri arasındadır. İmdb’nin sıralamasına göre 84. sırada bulunan film The Green Mile adıyla kayıtlıdır. Paul Edgecomb (Tom Hanks) cezaevi personeli olarak çalışıyor ve 60 sene evvel yaşadıklarını anlatıyor. John Coffey (Michael Clarke Duncan) 2 ufak kızı öldürmek kabahatinden suçlanmaktadır. Mahkumların […]


Etiketler: , , , , , , ,Esirliğin Kıymeti filmi gibi cezaevinde geçen Yeşil Yol filmi hiç süphesizki daha öncekilerin en sağlam filmleri arasındadır. İmdb’nin sıralamasına göre 84. sırada bulunan film The Green Mile adıyla kayıtlıdır. Paul Edgecomb (Tom Hanks) cezaevi personeli olarak çalışıyor ve 60 sene evvel yaşadıklarını anlatıyor. John Coffey (Michael Clarke Duncan) 2 ufak kızı öldürmek kabahatinden suçlanmaktadır. Mahkumların arasına geçmiş ve idamını beklemektedir. John Coffey çok kilolu ve kalıplı görünüşü vardır. Fakat bu görünüşün altında suçsuz bir insan uyumaktadır. Ayrıca bu suçsuz insanın kendine ait özel eforları vardır. Hastaları kendi usulleri ile iyileştirebiliyor. Paul Edgecomb’la ile iyi bir ikili olmuşlardır. İkilinin majör tasaları arasında bir gardiyan vardır… Film kitapları hoşlanılarak okunan Stephen King’in kitabından uyarlanarak yapılmıştır.

Bir önceki filmimiz olan Esaretin Bedeli – The Shawshank Redemption izle başlıklı filmimizde anlatıcı, Çılgın plan ve eğitim hakkında bilgiler verilmektedir.

Hata Bildir
157 kez izlendi.
0 Yorum Yapıldı

Yorum Gönder

Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.