28 Ocak 2018

Yalanlar Üstüne Filmi İzle

Amerika’nın en iyi ajanı olan Roger Ferris, her zaman en tehlikeli yerlerde görev yapmaktadır. O mermilerin altında görev yaparken Ed Hoffman ise ona lüks evinde oturup emir vermektedir. Yeni bir terörist başı bütün istihbaratları atlatıp büyük bir bombalamaya girişmiştir. Bunun üzerine Roger Ferris hemen Irağa gönderilir, Orada terörist başı Al-Saleem karakterinin peşine düşer. Bu operasyon sadece Irakla sınırlı kalmaz, Ferris Ürdün’e gider ve oranın özel istihbarat birimiyle de çalışır. Terörist başını yakalamak için kıvrak zekasını kullanması gerekir. 2011 yapım olan Yalanlar Üstüne filminde Russell Crowe, Leonardo DiCaprio gibi büyük oyuncular bulunmaktadır. Film Türkçe dublaj olarak sitemizde, iyi seyirler.


Etiketler: , , ,


Bir önceki filmimiz olan Annemin Yarası Filmi İzle başlıklı filmimizde annemin yarası filmi izle, annemin yarası full izle ve annemin yarası izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Hata Bildir
206 kez izlendi.
0 Yorum Yapıldı

Yorum Gönder

Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.