30 Aralık 2017

Thor 2: Karanlık Dünya Filmi İzle

ünyanın öteki bir ucundaki Yaradanların büyük gayreti devam ediyor. 2011 üretimi ilk filminde babası tarafından eforları elinden alınarak dünyaya sürgün edilen Thor Chris Hemsworth, kendisini yenilmez bir savaşcı yapan çekicini tekerrür kullanmaya ve kendi hükümdarlığı olan Asgard’a geri dönmeye hak kazanmıştı. Ebedi Thor, Buz Devleriyle uyuşma yapan ve hükümdarlığı ele geçirmeye çalışan kardeşi Loki’den Tom Hiddleston sonra şimdi de antik Dark Elves eforlarıyla karşı karşıya gelecek.. Kudretli Malekith Christopher Eccleston tarafından idarenen bu eforlar cihanı tekerrür karanlığa çevirmeye çalışacak. Dünyayı ve 9 Diyarlar’ı, Odin ve Asgard’ın dahi karşı koyamadığı bir düşmandan kurtarmaya çalışan Thor bu yolculukta, dünyalı Jane Foster Natalie Portman ile yine biraraya gelecek ama dünyalı arkadaşları kurtarması için yaşamındaki bazı şeyleri de feda etmesi gerekecek.


Etiketler: , , ,


Bir önceki filmimiz olan Thor 1 Filmi İzle başlıklı filmimizde thor 1 full izle, thor filmi seri izle ve thor türkçe dublaj izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Hata Bildir
336 kez izlendi.
0 Yorum Yapıldı

Yorum Gönder

Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.