21 Ocak 2018

Testere 4 Filmi İzle

Testere serisinin dördüncü filmi olan bu filmde jigsaw ve asistanı ölmüştür. Ancak garip olan şey, insanların kaçırılması devam etmektedir. Gerçek testere ölmesine rağmen insanları kaçırıp iğrenç oyunlar oynatan bu adam merak konusudur. Polisin yeni hedefi olan bu kişi kendisini saklamayı çok iyi başarmaktadır ve bir türlü yakalanamaz. Bu sefer oyunun içinde Swat ekip komutanı vardır. Kendisini kurtarması için sadece 1.5 saati vardır. Bakalım bu gerilim dolu oyundan kendisini kurtarabilecek mi? Diğer yandan testerenin yerini alan kişi ise merak konusudur. Testere 4 filmini Türkçe dublaj ve Hd olarak izlemek istiyorsanız sitemizden izleyebilirsiniz.


Etiketler: , , ,


Bir önceki filmimiz olan Balık Hikayesi - Finding Fish Filmi İzle başlıklı filmimizde balık hikayesi filmi izle, balık hikayesi filmi türkçe dublaj izle ve balık hikayesi hd izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Hata Bildir
82 kez izlendi.
0 Yorum Yapıldı

Yorum Gönder

Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.