07 Ocak 2018

Son Hava Bükücü Filmi İzle

Doğada bulunan dört element olan ateş, su, toprak, hava uluslarının olduğu bu dünyada herkes kendi ulusundan olan elementi büküp kontrol edebilmektedir. Ancak bir kişi bunların hepsini kontrol edebilir o da avatar, her dönem dünyaya sadece bir tane gelen avatar her zaman farklı uluslardan olsa da bütün ulusların elementlerini bükebilir. Son dönemde hava ulusundan olan avatar, bir buz parçasının içinde şans eseri bulunur. Daha çocuk olan avatar su kabilesinin topraklarında buz kütlesinden çıkarılır. Hemen evine dönen avatar orada kimsenin kalmadığını ve ateş ulusunun bütün uluslara saldırdığını görür. Hemen yanında ki dostlarıyla yola koyulur. Su bükme dersleri alır ve son özgür su kabilesini korumaya çalışır.


Etiketler: , , ,


Bir önceki filmimiz olan Percy Jackson - Canavarlar Denizi İzle başlıklı filmimizde percy jackson 2 izle, percy jackson 2 türkçe dublaj izle ve percy jackson canavarlar denizi hd izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Hata Bildir
196 kez izlendi.
0 Yorum Yapıldı

Yorum Gönder

Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.