03 Ocak 2018

Sokak Dansı 5 Filmi izle

Sokak dansı 4 filminden tanıdığımız MOB grubu kendisini dünyaya tanıttıktan sonra birkaç reklam teklifi alır. Bunun gazı ile birlikte Los Angeles kentine giderler. Ancak orada istediklerini bulamazlar bunun üzerine Sean hariç hepsi Miami’ye dönmeye karar verir. Günün birinde Sean bir dans turnuvası olduğunu görür ve Moose ile iletişime geçer. Ancak artık bir dans grubu olmadığı için bunu baştan yapmak zorunda kalır. Moose hemen arkadaşlarını arar ve hepsini bir araya toplar, ekip oluştuğuna göre artık sadece yarışmayı kazanmak kalır. Ancak bu sandıkları kadar kolay değildir bunun sebebi ise buraya dünyanın dört bir yanından gruplar gelir. Bu filmde de diğer step up filmleri gibi bolca dans ve aşk vardır. İyi seyirler dileriz.


Etiketler: , , , ,


Bir önceki filmimiz olan Sokak Dansı 4 Filmi İzle başlıklı filmimizde sokak dansı 4 izle, sokak dansı 4 türkçe dublaj izle ve sokak dansı hd izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Hata Bildir
115 kez izlendi.
0 Yorum Yapıldı

Yorum Gönder

Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.