02 Ocak 2018

Sokak Dansı 3 Filmi İzle

Serinin bir önceki filminde lisede olan Moose dansa olan sevgisinden hiçbir şey kaybetmemiştir fakat anne ve babası onun mühendislik okumasını ister. Bundan dolayı Moose üniversiteye başka bir şehre gider. Burada danstan uzak duracağını söyler ancak dans resmen onu içine çeker. Parkta şans eseri kendisini bir dans kapışmasının içinde bulur. Sonrasında orada bir genç ile tanışır. Bu kişi dünya dans turnuvasına katılacak olan ekiplerden bir tanesinin başındadır. Moose ile iyi bir dostluk kurar fakat adam için işler yolunda değildir. Borç kapıya dayanmıştır ve eğer bu yarışmayı kazanamaz ise elindeki her şeyi kaybedecektir. Moose seve seve yardımcı olur ve dans dolu serüven zorluklarla başlamış olur.


Etiketler: , , ,


Bir önceki filmimiz olan Sokak Dansı 2 Filmi İzle başlıklı filmimizde sokak dansı 2 full izle, sokak dansı 2 hd izle ve sokak dansı hd izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Hata Bildir
130 kez izlendi.
0 Yorum Yapıldı

Yorum Gönder

Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.