02 Ocak 2018

Sokak Dansı 2 Filmi İzle

Tam bir dans tutkunu olan Andie, küçüklüğünden beri sokaklarda dans etmektedir. Üyesi olduğu 410 adlı grupla inanılmaz işler yapan Andie, abisi olarak gördüğü kişinin zorlaması ile sanat okuluna gönderilir. Oraya gitmek istemeyen Andie, en sonunda buna mecbur kalır. Okula gitmesiyle birlikte gruptan kopan genç kız, bunun için çok üzülür fakat okulda tanıştığı Chase adındaki genç onu yeni bir grup kurmaya ikna eder. Okuldan bir kaç kişi topladıktan sonra çalışmaya başlayan bu grup, sokaklar dans yarışmasına hazırlanır. İşleri pek kolay olmayacaktır çünkü son 5 yıldır yarışmayı kazanan 410 grubu yine buradadır. Bu yarışmaya hazırlanırken Andie ve Chase arasında bir aşk başlar.


Etiketler: , , ,


Bir önceki filmimiz olan Benimle Dans Et Filmi İzle başlıklı filmimizde benimle dans et hd izle, benimle dans et izle ve benimle dans et türkçe dublaj izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Hata Bildir
155 kez izlendi.
0 Yorum Yapıldı

Yorum Gönder

Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.