14 Ocak 2018

Rüzgarın Oğlu – Race Filmi İzle

Aryan ırk teorisini yıkıp geçen zenci atlet Jesse Owens ismindeki şahısın biyografik filmi olan bu film, 1936 yılında geçmektedir. O dönem daha üniversite öğrencisi olan Jesse Owens hızı ile antrenörünün dikkatini çekmeyi başarmıştır. Yavaş yavaş kendisini geliştiren genç, çok çalışmasının meyvelerini toplamaya başlamıştır. Çok geçmeden kendisini 1936 olimpiyatlarında bulur. Burada 100 metre ve 200 metrede dünya rekoru kıran Owens birkaç dalda daha altın madalya kazanır. Adolf Hitlerin aryan ırk teorisini tepetaklak ettiği için Adolf Hitler stadyumu terk etmek zorunda kalır. Stephen Hopkins’in yönettiği film İmdb’den 7.1 puan almayı başarmıştır. Rüzgarın oğlu – Race filmi sitemizde iyi seyirler.


Etiketler: , , , , ,


Bir önceki filmimiz olan Borg McEnroe Filmi İzle başlıklı filmimizde Borg McEnroe 2017 izle, Borg McEnroe full film izle ve Borg McEnroe hd izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Hata Bildir
130 kez izlendi.
0 Yorum Yapıldı

Yorum Gönder

Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.