Piyanist Filmi izle, Full film izle | 720p |

0
Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.


 

Polonya‘nın yetiştirmiş olduğu geleceğin en parlak görünen piyanistinin gözünden 2. Dünya savaşının en kanlı geçtiği ve savaşı başlatan Almanların gözü dönmüş lideri Hitlerin antisemitist yahudi husumeti siyaseti gereği Polonyaya girmesi ve oradaki yahudileri ve yerli ulusu gettolara götürüp güçle çalıştırması daha makûssu Yahudi Polonyalıları es es subayları tarafından kapatıldıkları gettolarda yakılarak öldürülmelerinin işlendiği bu film bir piyanistin gözünden savaşın en makûs sahnelerinin ve insan ruhuna, vücuduna mucizevi derecede majör tesirler vazgeçtiğini tarihi asıllık ışığında Alman faşizminin Dünyayı ve Avrupayı götürdüğü noktayı gözler önüne seren günümüze kadar yapılmış filmler arasında en iyiler içerisinde bulunan ve kerelerce izlenmesine karşın unutulmaz bu banal diyebileceğimiz film tarih beğenir bireyleri ekran karşısına geçirebilecek ve soluksuz izletebilecek kalitelere sahiptir.

Bir önceki filmimiz olan Ucuz Roman – Pulp Fiction Filmi izle, Full film izle başlıklı filmimizde suç, Ucuz Roman filmi izle ve Ucuz Roman hd izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Film Bilgileri 7 ay önce eklendi

Piyanist Filmi izle, Full film izle |720p|

  Polonya‘nın yetiştirmiş olduğu geleceğin en parlak görünen piyanistinin gözünden 2. Dünya savaşının en kanlı geçtiği ve savaşı başlatan Almanların gözü dönmüş lideri Hitlerin antisemitist yahudi husumeti siyaseti gereği Polonyaya girmesi ve oradaki yahudileri ve yerli ulusu gettolara götürüp güçle çalıştırması daha makûssu Yahudi Polonyalıları es es subayları tarafından kapatıldıkları gettolarda yakılarak öldürülmelerinin işlendiği bu […]

IMDB Puanı:

Yıl - Ülke: ()

Tür:

Kategori: Dram

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz