07 Ocak 2018

Percy Jackson – Canavarlar Denizi İzle

Yunan mitoloji tanrısı Poseidon’un yarı tanrı oğlu olan Percy Jackson ilk filmde dünyayı kurtardıktan sonra ikinci film olan Percy Jackson Canavarlar Denizi filminde de maceralarına devam etmektedir. Percy Jackson filmin başında bir sürpriz ile karşılaşır ve kardeşi olduğu ortaya çıkar. Ancak kardeşi insan değil bir başka yaratık melezidir. Filmin kötü karakteri Hermes’in oğlu olan Luke yine ortalığı karıştırmak istemektedir. Kronos’u uyandırmak isteyen Luke bunu yaparak Olimpos tanrılarını yok etme peşine düşer. Onu durdurmak için Percy Jackson kardeşi ve arkadaşlarıyla yola çıkar. Maceradan maceraya koşan bu ekip yine dünyayı kurtarmak için canlarını ortaya koyarlar ve Luke karakterine karşı birçok savaş verirler.


Etiketler: , , ,


Bir önceki filmimiz olan Percy Jackson - Olimposlular Şimşek Hırsızı İzle başlıklı filmimizde percy jackson 1 izle, percy jackson olimposulular şimşek hırsızı izle ve percy jackson olimposulular şimşek hırsızı türkçe dublaj izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Hata Bildir
139 kez izlendi.
0 Yorum Yapıldı

Yorum Gönder

Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.