07 Ocak 2018

Pearl Harbor Filmi İzle

Gelmiş geçmiş en kanlı savaş olan 2.Dünya Savaşının konu alındığı filmde Japonların savaşa dahil olduğu Pearl Harbor baskını anlatılmaktadır. Amerika’ya karşı savaşa girmek isteyen Japonya bunun için bir plan yapmak ister, bütün komutanlarını bir araya getiren Japonya en sonunda bir hava baskını düzenleyip Amerikanın donanmasını yok etmek ister. Pearl Harbor açıklarında bekleyen Amerikan gemileri durumdan habersizdir ve bir anda havada bir sürü Japon uçağı görünür. Ne olduğunu anlayamayan Amerikan askerleri bir anda bombardıman altında kalır. Binlerce insan dramatik bir şekilde can verir ama Amerika bunun altında kalmamak için Japonya’ya atom bombası atar ve milyonlarca masum insanın ölmesine sebep olur.


Etiketler: , , ,


Bir önceki filmimiz olan Cennetin Krallığı Filmi İzle başlıklı filmimizde cennetin krallığı full izle, cennetin krallığı hd izle ve cennetin krallığı izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Hata Bildir
173 kez izlendi.
0 Yorum Yapıldı

Yorum Gönder

Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.