22 Aralık 2017

Parti Filmi İzle

Muhalefet partisinin gölge Sağlık Bakanı olarak ceddilen Janet, zaferini beğendikleriyle kutlamak için evinde bir parti kumpaslar. Telefonu kesintisiz kutlama aramalarıyla çaldığı için salonda kendi halinde, belki de azıcık mutsuz bir halde oturan eşini fark etmez. Reelinde Janet’ın dikkatini dağıtan, telefonuna gelen sırlı “seni özledim” iletileridir. Eşi ise bu hoş günde hoşlandıklarına vereceği makûs haberin tasasındadır. Bu sırada en yakın dostu April, reelinde ayrı olduğu daha önceki erkek dostuyla parti için konuta kazanç. Sonra Martha ve Jinny, arkadaşlarıyla paylaşmak istedikleri bir sürprizle partiye katılır. En son Tom kazanç, fakat eşi onlara daha sonra katılacaktır. Acaba Tom’un gergin olmasının nedeni bu mudur? Müzik ve sohbet eşliğinde devam eden gecede, teker teker herkesin gizemleri su suratına çıkmaya başlar. Kimin kimi kiminle kandırdığı anlaşılmaz hale gelen partinin en büyük gizemi ise, gecenin sonunda kimin can vereceğidir.


Etiketler: , ,


Bir önceki filmimiz olan İlkokul Filmi Türkçe Dublaj İzle başlıklı filmimizde ilkokul filmini izle ve Primaire filmi izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Hata Bildir
162 kez izlendi.
0 Yorum Yapıldı

Yorum Gönder

Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.