03 Ocak 2018

Parçalanmış-Split Filmi İzle

Vücudunda 20 den fazla kişilik taşıyan Kevin 3 kız kaçırıp yaşadığı yere getirir. Bu 20 den fazla kişiliğin hepsi birbirinden farklı yaşlarda ve huylardadır. Hepsinin ayrı ayrı isimleri vardır, Kevin her ne kadar psikolojik yardım alsa da bu durumu bir türlü atlatamaz ve kaçırdığı 3 kıza değişik kişilikler içinde yaklaşır. Bu kişiliklerin içinde psikopat, çocuk, kadın gibi bir sürü karakter vardır. O an hangi karakter içindeyse kızlara da o karakterin özellikleri ile davranır, ürkütücü yerden kaçmak isteyen genç kızlar, defalarca deneme yapar. Ancak Kevin karakterinden kaçabilmeleri için dahice bir plan yapmaları gerekir. Gerilim ve aksiyon dolu split filmini izlemenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz.


Etiketler: , , ,


Bir önceki filmimiz olan Benjamin Button'ın Tuhaf Hikayesi İzle başlıklı filmimizde benjamin button hd izle, benjamin button izle ve benjamin button'ın tuhaf hikayesi türkçe dublaj izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Hata Bildir
189 kez izlendi.
0 Yorum Yapıldı

Yorum Gönder

Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.