08 Aralık 2017

Para Avcısı Filmi Sansürsüz İzle

Jordan Belfort 24 yaşında genç ve hırslı bir adamdır. Para kazanma hevesiyle Wall Street borsasında evvel kurulcu ve ardından Stratton Oakmont isminde bir yatırımcı işletmesinde zengin olmak için her şeyi yapmaya hazır bir CEO olur. 90’ların en süratli günleridir ve New York operasyon salonunda her şey olabilmektedir. Ehemmiyetsiz bonolarla bir hayli yatırımcıyı kandırarak, Belfort kısa zamanda bir para makinasına ve aynı zamanda bir tüketme makinasına dönüşür. Bir günde hesapları milyon dolarlarla doldururken o gece hepsini aynı süratte tüketebilir. Profesyonel yaşamının yanı gizeme uyuşturucu, fahişeler, son derece pahalı lüks fantezilerle dolu lekeli bir oyunun içindedir. Bu kişiliğin yaşamındaki her şey mübalağalı bir biçimde devam ederken, çöküş ise çok uzakta değildir…


Etiketler: , ,

Bir önceki filmimiz olan Fury Filmi Türkçe Dublaj İzle başlıklı filmimizde almanya tarih filmleri izle, brad pitt filmleri izle ve fury filmi full izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Hata Bildir
866 kez izlendi.
0 Yorum Yapıldı

Yorum Gönder

Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.