22 Aralık 2017

Örümcek Adam: Eve Dönüş Türkçe Dublaj İzle

Peter genç ve coşkulu biridir, May halasıyla beraber yaşar. Zamanla Demir Adam’la da dostluğunu ilerletir. Minik yaşına karşın değişik mesullükleri vardır. Mektebe gidip klasik yaşamına devam eder ama makûslarla savaşma düşüncesini bırakamaz. Dünya’yı yok edip hayatı güçleştirmelerine izin veremez. Vulture bu kısımda yeni bir düşman yollar, kent ve hoşlandıkları riske girince Peter daha fazla direnemez. Genç Peter ve dostu Demir Adam’ın gayreti devam ediyor. Rejisörlüğünü Jon Watts’ın üstlendiği filmin senaryosunu ise John Francis Daley ve Jonathan Goldstein yazıyor. Peter rolünü bu kez Tom Holland canlandırıyor, dayanakçı rolleri Zendaya, Marisa Tomei, Robert Downey oynuyor. Örümcek adamın öyküsü 1960’lı senelerde başladı. Örümcek Adam Stan Lee ve Steve Ditko’nun kurguladığı mucizevi bir çizgi roman kişiliğiydi.


Etiketler: , , , ,


Bir önceki filmimiz olan Çılgın Aptal Aşk Filmi İzle başlıklı filmimizde aptal aşk filmini izle ve çılgın aşk filmini izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Hata Bildir
777 kez izlendi.
0 Yorum Yapıldı

Yorum Gönder

Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.