20 Ocak 2018

The Open House – Açık Ev Filmi İzle

Yaşadıkları evde çok kötü günler geçiren anne ve oğul biraz rahatlamak amacı ile kuzeyde yaşayan teyzelerinin evine giderler. Oraya vardıklarında rahat olup kafa dinleyeceklerini düşünürler. Ancak hiçte böyle olmayacaktır, bunun sebebi ise gittikleri evde yaşayacakları adeta eski evlerine geri dönmek için gün sayacak olan bu anne oğul orada korku ve gerilim dolu vakit geçirecektir. Orada gelen misafirler hiç tekin olmayacaktır ve onları sürekli olarak rahatsız edeceklerdir. Filmin yönetmenliğini aynı zamanda yazarlığını yapan Matt Angel ve Suzanne Coote’dir. Korku dolu anlar yaşamak istiyorsanız 2018 yapımı olan The Open House filmini izleyebilirsiniz.


Etiketler: , , , ,


Bir önceki filmimiz olan Hazine Avcısının Maceraları 2 - Kral Midasın Sırrı İzle başlıklı filmimizde hazine avcısının maceraları 2 full izle, hazine avcısının maceraları 2 hd izle ve hazine avcısının maceraları 2 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Hata Bildir
207 kez izlendi.
0 Yorum Yapıldı

Yorum Gönder

Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.