11 Ekim 2017

Mumbai Günlükleri (Mumbai Diaries) filmi izle – Türkçe alt yazılı izle

Mumbai Günlükleri 2010 üretimi, Aamir Khan’ın başrol oyuncusu olduğu drama filmi. Mumbai’de farklı yaşam ve geçmişleri olan uğur yapıtı yollarının kesiştiği 4 şahsın hikayesi olan bir film… Arun Yalnız bir ressam… Shai bankacı ve tutkulu bir fotoğrafçı…Munna oyuncu olmayı isteyen bir çamaşırcı…Yasmin yeni konutlu kardeşi için video sürükleyen bir karakter…Film Yasmin’in kardeşine yeni geldiği Mumbai’yi videoya alarak anlatması üzerine başlayıp, Ressam Arun’un yeni evine taşındıktan sonra da dolapta bulduğu üç video kaseti üzerine devam eden film . Sitemizden 720p alternatifiyle Mumbai Günlükleri hd izleyebilirsiniz. Sitemizdeki tüm Mumbai Günlükleri izleyicilerine iyi seyirler dileriz.


Etiketler: , , ,


Bir önceki filmimiz olan Yerdeki Yıldızlar izle, Türkçe Dublaj HD izle başlıklı filmimizde Yerdeki Yıldızlar filmi izle, Yerdeki Yıldızlar full izle ve Yerdeki Yıldızlar hd izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Hata Bildir
1021 kez izlendi.
0 Yorum Yapıldı

Yorum Gönder

Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.