14 Ocak 2018

Lucy Filmi İzle

Luc Besson yazılıp yönetilen filmde başrol Scarlett Johanssondur. Lucy erkek arkadaşının bir işine yardım etmek için yanına gider. Adam ne dediyse yapar ancak bir anda işler karışır ve adam orada vurulur. Erkek arkadaşının kötü insanlarla iş yaptığını gören Lucy daha ne olduğunu anlamadan kendisini onların elinde bulur. Bu kötü insanlar yeni bir madde bulmuş ve bunun ticaretini yapmayı planlıyorlardır. Lucy’nin karnına sakladıkları madde ile başka ülkeye gönderen kötü adamlar için her şey yolundadır. Ancak yolda iken Lucy’nin karnındaki madde patlar ve ona inanılmaz bir güç verir. Aksiyon ve gerilim dolu sahneler bu filmde sizleri bekliyor. Lucy filmini Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz, iyi seyirler.


Etiketler: , , ,


Bir önceki filmimiz olan Sadakat Yolunda Filmi İzle başlıklı filmimizde Megan Leavey filmi izle, sadakat yolunda filmi izle ve sadakat yolunda full izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Hata Bildir
247 kez izlendi.
0 Yorum Yapıldı

Yorum Gönder

Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.