18 Ocak 2018

Lucky Filmi İzle

Lucky adlı kişi yaşlı olmasına rağmen gençliğinden beri kendisine dikkat eden birisidir. Yaşlanmasına rağmen sağlıklı yaşayan Lucky her sabah sporunu yapar ve yediğine içtiğine dikkat ederdi. Bu yaşlı adam çölde yaşar ve orada kendisini daha huzurlu hissederdi. Ateist olan Lucky bir gün bu yaşadığı huzurlu hayatın son bulacağını düşünmeye başladı. Bunu kafasına çok takan yaşlı adam, düşünce yolculuğuna çıkar ve bu şekilde doğruları bulmaya çalışır. Filmin yönetmen koltuğunda John Carroll Lynch ve baş rolünde ise 90 yaşında olmasına rağmen iyi oyunculuğundan taviz vermeyen Harry Dean Stanton vardır. İzleyenlerden olumlu not alan Lucky filmi sitemizde iyi seyirler.


Etiketler: , , ,


Bir önceki filmimiz olan Elveda Christopher Robin Filmi İzle başlıklı filmimizde Elveda Christopher Robin full izle, Elveda Christopher Robin hd izle ve Elveda Christopher Robin izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Hata Bildir
115 kez izlendi.
0 Yorum Yapıldı

Yorum Gönder

Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.