26 Ocak 2018

Kurtarıcı – Libertador Filmi İzle

Tarihte birçok ünlü komutan vardır ve bunlar çok büyük topraklar kazanmıştır. Kimisi işgal ederken kimisi de onları huzura kavuşturmuştur. Tarihin en iyi komutanlarından bir tanesi olan Bolivar’ın hayatını anlatan bu filmde, onun büyük savaşları gösterilmiştir. Büyük İskender’in ordusundan daha büyük olan bu ordu ile birçok toprak kazanmıştır. Ancak oradaki insanlara dokunmayıp onları özgürlüğe kavuşturmuştur. Böylece halkın sevgisini kazanan Bolivar birçok başarıya imza atmıştır. İspanya yapımı film olan Libertador filmi Alberto Arvelo tarafından çekilmiş senaryosu ise Timothy J.Sexton tarafından yazılmıştır. Bolca savaş ve dram bulunan Libertador filmini Türkçe dublaj olarak sitemizden izleyebilirsiniz, iyi seyirler.


Etiketler: , , ,


Bir önceki filmimiz olan Tasmalar Çıkınca Filmi İzle başlıklı filmimizde tasmalar çıkınca filmi izle, tasmalar çıkınca hd izle ve unleashed 2016 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Hata Bildir
93 kez izlendi.
0 Yorum Yapıldı

Yorum Gönder

Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.