25 Ocak 2018

Korkusuzlar – Only the Brave Filmi İzle

2013 yılında Amazon’un yaşadığı en büyük yangını konu alan filmde çokça itfaiyeci hayatını kaybetmiştir. Granite Mountain Hotshots isimli grup 19 itfaiyeciden oluşmaktadır ve hepsi filmin isminde olduğu gibi korkusuz insanlardır. Bu 19 kişi yangını duyar duymaz harekete geçer ve korkusuzca mücadele verir. Kendi hayatlarını riske atan bu insanlar o yangını söndürene kadar eve dönmeyi düşünmezler. Bu koca yangını söndürmek tabii ki kolay değildir hayatta kalmaya çalışan itfaiye grubu bakalım bunu başarabilecek mi? 2017 yılında vizyona giren bu film sinema izleyicisinden gayet yüksek puan almayı başarmıştır. Yönetmeniyle, oyuncusuyla gerçekten çok iyi bir iş çıkarmışlar. Korkusuzlar filmi hd olarak karşınızda iyi seyirler.


Etiketler: , , ,


Bir önceki filmimiz olan Karanlık Şehir Filmi İzle başlıklı filmimizde karanlık şehir 2017 izle, karanlık şehir filmi izle ve karanlık şehir hd izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Hata Bildir
67 kez izlendi.
0 Yorum Yapıldı

Yorum Gönder

Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.