05 Ocak 2018

Karayip Korsanları 3 – Dünyanın Sonu İzle

 • Türkçe Dublaj
 • Yönetmen
  Yapım
  -
  Orijinal Adı
  Pirates of the Caribbean: At World's End
  IMDB

  Her zamanki gibi üçkağıt peşinde olan Kaptan Jack Sparrow, geçen filmden borçlu olduğu kişiyle tekrardan başını belaya sokmuştur. Hayalet gemi olarak anılan Uçan Hollandalı sadece Jack Sparrow değil bütün korsanların düşmanı olmuştur. Jack Sparrow tuzağa düşüp esir olur. Bunun üzerine Will ve Elizabeth onu kurtarmak için Sparrow’un düşmanı olan Barbossa ile anlaşırlar. O kurtulduktan sonra bütün korsanları bir araya getirirler. Hepsi Uçan Hollandalıya karşı bir olur ve onunla savaşırlar. Tabii Uçan Hollandalı gibi bir gemiyi alt etmek onlar için çok zordur. Bu yüzden aralarında bir kaptan seçerek onun dedikleriyle bu gemiyi derin sulara gömmeye çalışırlar.


  Etiketler: , , , ,


  Bir önceki filmimiz olan Karayip Korsanları 2 - Ölü Adamın Sandığı İzle başlıklı filmimizde karayip korsanları 2 hd izle, karayip korsanları 2 izle ve karayip korsanları 2 türkçe izle hakkında bilgiler verilmektedir.

  Hata Bildir
  147 kez izlendi.
  0 Yorum Yapıldı

  Yorum Gönder

  Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.