05 Ocak 2018

Karayip Korsanları 2 – Ölü Adamın Sandığı İzle

 • Türkçe Dublaj
 • Yönetmen
  Yapım
  -
  Orijinal Adı
  Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
  IMDB

  Filmin ana karakteri olan Kaptan Jack Sparrow yine üçkağıt peşindedir ve başı beladan kurtulamaz hale gelmiştir. Bu sefer Uçan Hollandalı yani hayalet geminin kaptanı olan Jones’a kan borcu olduğundan dolayı başa belaya girer. Eğer ölü adamın sandığını bulamaz ise sonsuza kadar lanetlenerek onun kölesi olacaktır. Hemen ölü adamın sandığının peşine düşen Kaptan Jack Sparrow zorlu yollardan ve rakiplerden geçmesi gerekir. Ancak köle olmaktansa bu zorlu yollardan geçmeyi yeğleyen Sparrow, Karayip Korsanlarının ikinci filmi olan Ölü adamın sandığında da inanılmaz maceralara atılır. Bu inanılmaz maceralara ortak olmak istiyorsanız sitemizden türkçe dublaj olarak filmi izleyebilirsiniz.


  Etiketler: , , , ,


  Bir önceki filmimiz olan Karayip Korsanları 1 - Siyah İncinin Laneti İzle başlıklı filmimizde karayip korsanlar siyah incinin laneti izle, karayip korsanları 1 hd izle ve karayip korsanları 1 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

  Hata Bildir
  58 kez izlendi.
  0 Yorum Yapıldı

  Yorum Gönder

  Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.