16 Ekim 2017

Indignation Altyazılı film izle, Full film izle

1951 senesinde, New Jersey’den gelen, emekçi sınıfına üye olan Marcus Messner Yahudi bir talebedir ve Yahudi inançlarına uygun kasaplık yapan mütevazı bir babanın oğludur. Marcus, minik ve muhafazakâr Ohio kolejinde okumak için konuttan dağılır. Kolejde anti-Semitizm, cinsel baskı ve devam eden Kore Savaşına karşı çaba eder. Burada Marcus kendini bulacaktır. “ Indignation” filmi, Philip Roth’un […]


Etiketler: , ,


1951 senesinde, New Jersey’den gelen, emekçi sınıfına üye olan Marcus Messner Yahudi bir talebedir ve Yahudi inançlarına uygun kasaplık yapan mütevazı bir babanın oğludur.
Marcus, minik ve muhafazakâr Ohio kolejinde okumak için konuttan dağılır. Kolejde anti-Semitizm, cinsel baskı ve devam eden Kore Savaşına karşı çaba eder. Burada Marcus kendini bulacaktır. “
Indignation” filmi, Philip Roth’un 2008 senesinde yayınlanan romanından uyarlanmıştır. James Schamus’un idaresindeki filmin başrollerini; Logan Lerman, Sarah Gadon, Ben Rosenfield paylaşıyor.

Bir önceki filmimiz olan Bombay Talkies izle, Full film izle başlıklı filmimizde aamir khan filmleri, bombay talkies ve bombay talkies hd izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Hata Bildir
34 kez izlendi.
0 Yorum Yapıldı

Yorum Gönder

Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.