15 Ocak 2018

Hobbit 1 – Beklenmedik Yolculuk Filmi İzle

 • Türkçe Dublaj
 • Yönetmen
  Yapım
  -
  Orijinal Adı
  The Hobbit: An Unexpected Journey
  IMDB

  Yüzüklerin efendisi filmi serisi ile bağlantılı olan bu film serisi aynı kişi tarafından yazılmıştır. Bu filmde başkarakter Bilbo Baggins, yüzüklerin efendisi serisi filminde başkarakter olan Frodo Baggins’in amcasıdır. O zamandan 60 yıl öncesini anlatan bu filmde normal bir hayat süren Bilbo Baggins’in hayatı evine Gandalf adlı büyücünün gelmesi ile değişecektir. Gandalf’ın ona yaptığı teklifi kabul etmeyen Bilbo cücelerin eve gelmesiyle birlikte buna ikna olur. Cücelerin evi olan yalnız dağı geri almak için onlarla birlikte maceraya atılır. Birçok tehlike atlatan Bilbo Baggins’in ve cücelerin maceraları Hobbit 1 Beklenmedik Yolculuk filminde sizleri bekliyor. İyi Seyirler.


  Etiketler: , , , ,


  Bir önceki filmimiz olan Somali Korsanları Filmi İzle başlıklı filmimizde somali korsanları 2017 izle, somali korsanları filmi izle ve somali korsanları full izle hakkında bilgiler verilmektedir.

  Hata Bildir
  118 kez izlendi.
  0 Yorum Yapıldı

  Yorum Gönder

  Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.