01 Ekim 2017

Hızlı ve Öfkeli 7- Furious 7 Filmi izle, Full film izleSüratli ve Hiddetli 7 2015 üretimi aksiyon drama filmi. Trafik kazası geçirip yaşamını kaybeden Paul Walker hayranlarını majör bir şoka uğrattı. Peki film nasıl devam edecekti , bunun cevabı James Wan’dan geldi. Wan; Filmin majör bir kısmı çekildi geriye sadece az bir sahne kaldı başka bir deyişle Paul Walker filmde var, biçiminde konuştu. Paul Walker’ in oynayacağı sahnelerde 4 birey dublör olarak oynadı ve suratının gözükeceği sahnelerdi CGI usulüne müracaat etildiği söylendi. Filmin mevzusuna gelince Jason Statham’ın rolünü üstendiği Ian Shaw kişiliğini öç alma hikayesini izleyeceğiz. Bundan evvelki Süratli ve Hiddetli’de makûs adamları alt eden takımımız bu kere çok daha majör bir bela ile karşı karşıya geliyorlar ve öldürdükleri adamın abiyi Ian Shaw’ın intikam peşinde koştuğu aksiyon dolu anlara tanık olacağız… Filmin rejisörlüğünü James Wan, Senaryosunu Chris Morgan , Gary Scott Thompson üstenirken Başrol oyunculari ise Jason Statham , Vin Diesel , Paul Walker , Michelle Rodriguez , Dwayne Johnson olmuştur. Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleriye Süratli ve Hiddetli 7 hd izleyebilirsiniz. Sitemizdeki tüm Süratli ve Hiddetli 7 izleyicileirine iyi seyirler dileriz.

Bir önceki filmimiz olan Labirent 3 - Son İsyan izle, Full film izle başlıklı filmimizde 12 Ocak 2018, 2018 ve labirent 2 hakkında bilgiler verilmektedir.

Hata Bildir
478 kez izlendi.
2 Yorum Yapıldı
Kuzey Cevapla
Hızlı ve öfkeli serisi çok kaliteli ve gitgide yukselen bir grafik çiziyor
Uğur Ünlü Cevapla
Sinemada izlemek nasip olmadı ama sinema gibi izledim gerçekten harika bir görüntü kalitesi filmlerimi hep bu siteden izleyeceğim artık.

Yorum Gönder

Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.