17 Ocak 2018

Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı Filmi İzle

 • Türkçe Dublaj
 • Yönetmen
  Yapım
  -
  Orijinal Adı
  Harry Potter and the Order of the Phoenix
  IMDB
  Senaryo

  Harry Potter ve Ateş Kadehi filminde olan 3 büyücü turnuvasından sonra Harry herkese Voldemort’un geri döndüğünü söyler. Ancak büyücülerin hiçbiri buna inanmaz daha doğrusu inanmak istemez. Ona sadece arkadaşları ve birkaç küçük aile inanır. Kendisinin ve bütün büyücülerin tehlikede olduğunu bilen genç Harry, okulda kendilerine yeterli kara büyüye karşı savunma dersi verilmediğini düşününce arkadaşlarını toplar ve bir grup oluşturarak çalışmaya başlarlar. Bu büyü bakanlığından gelen denetmenin hiç hoşuna gitmez ve onları engellemeye çalışır. Harry Potter ve arkadaşları bu filmde de maceradan maceraya koşarlar. Serinin beşinci filmi olan Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı filmi Türkçe dublaj olarak sitemizde iyi seyirler.


  Etiketler: , , ,


  Bir önceki filmimiz olan Harry Potter ve Ateş Kadehi Filmi İzle başlıklı filmimizde harry potter 4 filmi izle, harry potter 4 hd izle ve harry potter 4 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

  Hata Bildir
  79 kez izlendi.
  0 Yorum Yapıldı

  Yorum Gönder

  Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.