17 Ocak 2018

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları 2 Filmi İzle

 • Türkçe Dublaj
 • Yönetmen
  Yapım
  -
  Orijinal Adı
  Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
  IMDB
  Senaryo

  8 filmlik Harry Potter serisinin son filmi olan Harry Potter ve Ölüm yadigarları 2 filminde Harry Potter ve arkadaşları bütün hortkulukları öğrenmeye başlamıştır. Okula giden Harry Potter, oradaki arkadaşlarına olup bitenleri anlatır. Bu sırada Voldemort okulu tehdit eder ve eğer Harry gitmezse okula saldıracağını söyler. Harry Potter ve arkadaşları Voldemort karşısında durmakta kararlıdır. Herkese büyük karşılaşmaya hazırlanır. Hogwarts’a büyü ile bir kalkan yapılır ve savaş hazırlıkları tamamlanır. Voldemort Harry’nin gelmediğini görür ve okula saldırır. Harry daha fazla kendisi yüzünden insan ölmesini istemez ve onunla yüzleşmeye karar verir. Harry Potter serisini bitiren bu film tıpkı diğer filmler gibi İmdb’de yüksek puan almayı başarmıştır. İzleyicinin olumlu tepkilerini alan bu film Türkçe dublaj olarak karşınızda iyi seyirler.


  Etiketler: , , ,


  Bir önceki filmimiz olan Harry Potter ve Ölüm Yadigarları 1 Filmi İzle başlıklı filmimizde harry potter ve ölüm yadigarları 1 full izle, harry potter ve ölüm yadigarları 1 izle ve harry potter ve ölüm yadigarları 1 türkçe dublaj izle hakkında bilgiler verilmektedir.

  Hata Bildir
  167 kez izlendi.
  0 Yorum Yapıldı

  Yorum Gönder

  Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.