Harry Potter ve Ölüm Yadigarları 1 Filmi İzle | HD |

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.


iframe src=”https://www.rapidvideo.com/e/FL44Y59PW4″ width=”640″ height=”360″ frameborder=”0″ marginwidth=”0″ marginheight=”0″ scrolling=”no” allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Bir önceki filmimiz olan Arif v 216 full sansürsüz 720p İzle başlıklı filmimizde arif v 216 bilet fiyatları, arif v 216 filmini full hd izle ve arif v 216 filmini izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Film Bilgileri 5 ay önce eklendi

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları 1 Filmi İzle |HD|

Dumbledore ölünce tamamen güvenliğini kaybeden Harry, Harmony ve Ron okula gitmeme kararı alır. Çünkü okulun başında Snape vardır ve orası artık onlar için hiç güvenli değildir. Voldemort’u yok etmenin bir yolunu bulan Harry Potter onun kendi ruhunu paylaştığı hortkulukları bulmak için yola çıkar. Tabii ki arkadaşları o istemese de onu bu yolda yalnız bırakmazlar. Maceraya atılan Harry ve arkadaşları hortkuluklar peşindeyken birçok zorluk atlatır. Bir yandan Voldemortta onun peşindedir ve bütün yandaşlarına onu bulmasını ister. Cesur Harry ve arkadaşları bu tehdidi hiç sayıp yollarına devam ederler ve amaçlarına ulaşmaya çalışırlar. Harry Potter ve Ölüm Yadigarlarının birinci partı olan film Türkçe dublaj olarak sitemizde iyi seyirler.

IMDB Puanı:

Yıl - Ülke: ( )

Tür:

Kategori: Aksiyon, Bilim Kurgu, Fantastik, Macera, Türkçe Dublaj

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz