17 Ocak 2018

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları 1 Filmi İzle

 • Türkçe Dublaj
 • Yönetmen
  Yapım
  -
  Orijinal Adı
  Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
  IMDB

  Dumbledore ölünce tamamen güvenliğini kaybeden Harry, Harmony ve Ron okula gitmeme kararı alır. Çünkü okulun başında Snape vardır ve orası artık onlar için hiç güvenli değildir. Voldemort’u yok etmenin bir yolunu bulan Harry Potter onun kendi ruhunu paylaştığı hortkulukları bulmak için yola çıkar. Tabii ki arkadaşları o istemese de onu bu yolda yalnız bırakmazlar. Maceraya atılan Harry ve arkadaşları hortkuluklar peşindeyken birçok zorluk atlatır. Bir yandan Voldemortta onun peşindedir ve bütün yandaşlarına onu bulmasını ister. Cesur Harry ve arkadaşları bu tehdidi hiç sayıp yollarına devam ederler ve amaçlarına ulaşmaya çalışırlar. Harry Potter ve Ölüm Yadigarlarının birinci partı olan film Türkçe dublaj olarak sitemizde iyi seyirler.


  Etiketler: , , ,


  iframe src=”https://www.rapidvideo.com/e/FL44Y59PW4″ width=”640″ height=”360″ frameborder=”0″ marginwidth=”0″ marginheight=”0″ scrolling=”no” allowfullscreen=”allowfullscreen”>

  Bir önceki filmimiz olan Harry Potter ve Melez Prens Filmi İzle başlıklı filmimizde harry potter 6 filmi izle, harry potter 6 full izle ve harry potter 6 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

  Hata Bildir
  120 kez izlendi.
  0 Yorum Yapıldı

  Yorum Gönder

  Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.