17 Ocak 2018

Harry Potter ve Melez Prens Filmi İzle

 • Türkçe Dublaj
 • Yönetmen
  Yapım
  -
  Orijinal Adı
  Harry Potter and the Half-Blood Prince
  IMDB
  Senaryo

  Harry Potter serisinin altıncı filminde Voldemort iyice gücünü arttırmış ve Harry için işler dahada zorlaşmıştır. Bunu bilen Dumledore profesör arkadaşını Harry ile tanıştırır ve Harry’nin ondan eğitim almasını ister. Başta buna ikna olmayan Horace sonradan kabul eder ve onu eğitmek için Hogwartsa gider. Horace onu eğitirken Harry bir kitap bulur ve üzerinde isim olarak melez prens yazmaktadır. Bunu yakın arkadaşlarına gösterir ve melez prensi araştırmaya başlarlar ama bulmak o kadar kolay değildir. Harry bir yandan melez prensi bulmakla uğraşırken diğer yandan Voldemort ile karşılaşmaya hazırlanır. Harry Potter ve Melez Prens sitemizde iyi seyirler.


  Etiketler: , , , ,


  Bir önceki filmimiz olan Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı Filmi İzle başlıklı filmimizde harry potter 5 filmi izle, harry potter 5 türkçe dublaj izle ve harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı hd izle hakkında bilgiler verilmektedir.

  Hata Bildir
  173 kez izlendi.
  0 Yorum Yapıldı

  Yorum Gönder

  Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.