16 Ocak 2018

Harry Potter ve Azkaban Tutsağı Filmi İzle

 • Türkçe Dublaj
 • Yönetmen
  Yapım
  -
  Orijinal Adı
  Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
  IMDB
  Senaryo

  Teyzesinin evinde kalmaya devam eden Harry Potter, orada uslu bir şekilde hayatını sürdürmektedir. Ancak Merge isimli gıcık insan eve gelene kadar, Harry Potter hakkında kötü şeyler konuşunca kendisini tutamayan Harry, ona büyü yapar ve ceza alma riski ortaya çıkar. Hemen evi terk eden Harry, arkadaşlarının bulunduğu yere gider ve orada kalmaya başlar. Bu sırada büyü dünyasında kötü haberler yayılır. Sirius Black adındaki Azkaban tutsağı Azkabandan kaçmıştır. Herkes Harry için endişelenir çünkü Sirius’un onun ailesine ihanet ettiği bilinir. Bu olayla başlayan macerada Harry ve arkadaşları diğer filmlerde olduğu gibi birçok tehlikeli maceranın içinde bulunurlar. Serinin üçüncü filmi Harry Potter ve Azkaban Tutsağı sitemizde iyi seyirler.


  Etiketler: , , , ,


  Bir önceki filmimiz olan Harry Potter Ve Sırlar Odası Filmi İzle başlıklı filmimizde harry potter 2 hd izle, harry potter 2 izle ve harry potter 2 türkçe dublaj izle hakkında bilgiler verilmektedir.

  Hata Bildir
  87 kez izlendi.
  0 Yorum Yapıldı

  Yorum Gönder

  Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.