01 Şubat 2018

Gora Filmi İzle

Arif adındaki kişi turistik yerde halı, kilim gibi şeyler satmaktadır. Bunun üstüne turistlere bilgi veren Arif, bir gün dükkana gelir ve orada iki kişi ile konuşur. Onlara halı satmaya çalışırken birden şekil değiştirdiklerini görür ve donakalır. Sonrasında gözünü uzay gemisinde açar. Arif uzaylılar tarafından kaçırılmıştır ve oradan kaçması çok zor gözüküyordur. Gora adlı gezegene götürülen Arif, oradan kaçmanın planlarını yapmaya başlar. Karşısında komutan Logar adlı birisi vardır, kendisine edindiği arkadaşlarla oradan kaçmaya çalışır. Bu arada Gora prensesine aşık olan Arif, onu da yanında götürmek ister. Gora filmi hd olarak sitemizde, iyi seyirler.


Etiketler: , , ,


Bir önceki filmimiz olan Batman - Gotham'ın Gaz Lambaları İzle başlıklı filmimizde batman gothamın gaz lambaları 2018 izle, batman gothamın gaz lambaları full izle ve batman gothamın gaz lambaları hd izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Hata Bildir
380 kez izlendi.
0 Yorum Yapıldı

Yorum Gönder

Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.