07 Ocak 2018

Felekten Bir Gece 1 Filmi İzle

Evlenecek olan Doug, yanına 3 kafadar arkadaşını alıp bekarlığa veda partisi yapmaya gidecektir. Bunlardan bir tanesi dişçi olan Stu diğeri öğretmen olan Phil ve sonuncusu da gelinin kardeşi Alandır. Birlikte yola çıkan üç kafadar Las Vegasa doğru yola çıkar. Çok güzel bir otelde konaklama yapmaya giden arkadaşlar paraya kıyar ve kral dairesi tutar. Gecenin ilerleyen saatlerinde içmeye başlayan arkadaşlar, sabah gözlerini açar ve neler olduğunu anlayamaz. Etraflarında bir sürü saçma sapan nesne ve hayvan vardır. Bu olayları çözmeye çalışırken damadın ortada olmadığı fark edilir ve onu bulmak için bu dört arkadaş maceradan maceraya koşar. Beyaz perde seyircisinden beğeni toplayan Felekten bir gece filmi hd olarak huzurlarınızda.


Etiketler: , , ,


Bir önceki filmimiz olan Son Hava Bükücü Filmi İzle başlıklı filmimizde son hava bükücü filmi full izle, son hava bükücü hd izle ve son hava bükücü izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Hata Bildir
135 kez izlendi.
0 Yorum Yapıldı

Yorum Gönder

Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.