18 Ocak 2018

Elveda Christopher Robin Filmi İzle

Birinci dünya savaşı sonrasında yazdığı masallar ile ülkesinde çok sevilen A.A Milne aslında Winnie the Pooh’un yazarıdır. Onun hayatını anlatan bu filmde aslında onun aile bağları işlenmiştir. Oğlu Christopher Robin gayet sakin bir çocuktur, annesinin yanında gün geçiren çocuk daha sonrasında oyuncakları ile ilgili oyunlar bulup bunu babasına anlatmaktadır. Babası da bu konudan ilham alarak masallar yazmaktadır. Birçok çizgi karakteri çıkartan adam, bir zaman sonra masallarını ülkedeki diğer çocuklara sevdirmeyi de başarır. Simon Curtis’in yönetmenliğini yaptığı film beyaz perdede oldukça başarılı bulunmuştur. İmdb’den 7.2 puan almayı başarmıştır. Elveda Christopher Robin filmi sitemizde iyi seyirler.


Etiketler: , , ,


Bir önceki filmimiz olan Harry Potter ve Ölüm Yadigarları 2 Filmi İzle başlıklı filmimizde harry potter ve ölüm yadigarları 2 full izle, harry potter ve ölüm yadigarları 2 hd izle ve harry potter ve ölüm yadigarları 2 türkçe dublaj izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Hata Bildir
88 kez izlendi.
0 Yorum Yapıldı

Yorum Gönder

Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.